Лейпціг на виїзді завдав поразки Тоттенхему в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  19 лютого 2020, 23:59
0
196

Команда Моурінью програла в першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перемогла німецька команда.

РБ Лейпціг завдав поразки Тоттенхему в першій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Гра в Лондоні завершилася з рахунком 1:0 на користь німецької команди.

Лейпціг вочевидь зробив ставку на швидкий гол, адже за перші три хвилини гості могли забити двічі, але Патрік Шик зі штрафного майданчика пробив трохи правіше створу, а після удару Анхеліньо з кута воротарського м'яч потрапив в Льоріса і відлетів в штангу, а потім французький голкіпер ще і парирував потужний удар Тімо Вернера

В цілому Лейпціг володів великою перевагою, атакував більше і гостріше, організував як мінімум два забійних моменти. Крім моменту Анхеліньо на старті, Вернер не реалізував вихід один на один на 36-й хвилині.

"Шпори" в першому таймі відповіли лише одним ударом у створ воріт, але Бергвейн не зміг переграти Гулачі з кута воротарського.

Впевнену гру Лейпціг продовжив у другому таймі  й це дозволило гостям відкрити рахунок. Після елегантного пасу Вернера Лаймер увірвався в штрафну, здорово прийняв м'яч на груди і майже вийшов один на один. Майже - через те, що його збив Девіс. Пенальті, яке чітким і сильним ударом в правий від воротаря кут реалізував Вернер.

На цьому неприємності для команди Моурінью могли не закінчиться. Наприклад, Льоріс відбив гарматний удар Забітцера метрів з семи. Плюс Шик буквально розстрілював Льоріса з 11 метрів, але французький воротар врятував господарів від другого пропущеного гола і в тому епізоді.

Тоттенхем намагався грати на контратаках, але йому не вистачало оригінальних рішень в третій зоні - гравці оборони гостей без особливих проблем читали комбінації "шпор".

В результаті Тоттенхем програв. Програв заслужено. Але для команди Моурінью нічого ще не втрачено.

Гра у відповідь між цими командами відбудеться 10 березня в Лейпцігу.

Тоттенхем - РБ Лейпціг 0:1
Гол: Вернер, 58 (пен.).

Тоттенхем: Льоріс - Орье, Альдервейрельд, Санчес, Девіс - Уінкс, Фернандеш (Ндомбеле, 65) - Ло Чельсо, Аллі (Ламела, 64), Бергвейн - Моура.

РБ Лейпціг: Гулачі - Мукіеле, Клостерманн, Хальстенберг, Анхеліньо - Ампаду, Лаймер (Форсберг, 83) - Забітцер, Нкунку (Айдара, 74) - Шик (Поульсен, 77), Вернер.

Попередження: Ло Чельсо, Девіс, Ламела - Забітцер, Вернер, Нкунку.