Тренер Бенфіки: Питання про те, хто пройде далі, ще не знято

iSport.ua,  21 лютого 2020, 00:43
0
325

Бруну Лаже підбив підсумки першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи із Шахтарем.

Головний тренер Бенфіки Бруну Лаже на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи із Шахтарем.

"Нам не вистачило голу. Спочатку гра була рівною, шанси мали обидві команди. Ніхто не хотів ризикувати, що було помітно. Шахтар більше часу проводив із м'ячем. Після перерви суперник забив, і ми спланували дві заміни, але ще до цього ми зрівняли. Я скасував ці заміни. Рахунок 1:1 був прийнятний для нас, з огляду на те, що другий матч ми проводимо вдома.

Далі ініціатива перейшла до нас, і в той момент, як на мене, найкращий для нас за 90 хвилин, ми пропустили другий м'яч.

Намагалися змусити Шахтар робити те, що вони не люблять, використовували ширину, контратакували.

Попереду матч-відповідь у Лісабоні, але до нього ще важлива гра із Жил Вісенте в чемпіонаті. Шанси залишаються, і питання про те, хто пройде далі, ще не знято.

У деяких моментах ми допустили помилки, після чого Шахтар створював моменти. Так, визнаю, їх у суперника сьогодні було більше. Так, перший тайм провели, по суті, без моментів, не били по воротах. Перший пропущений гол - був обріз у центрі поля, втрата м'яча, за яку Шахтар нас покарав. Ми робили все можливе, щоб змінити результат і не програти.

Нам не вдалося правильно, щільно оборонятися проти лівого флангу "гірників", де діє Ісмаїлі. Шахтар виграв, але це лише перший матч із двох. У наступному поєдинку на нашому стадіоні нас підтримають багато уболівальників, а ми зробимо все можливе, щоб домогтися потрібного результату".

Нагадаємо, донецький Шахтар обіграв Бенфіку з рахунком 2:1 у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.