Шахтар на останніх хвилинах вирвав перемогу над Десною

iSport.ua,  23 лютого 2020, 19:01
0
64

У цьому поєдинку на стадіоні Металіст у Харкові в УПЛ використовували систему відеодопомоги арбітрам VAR.

У матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар мінімально обіграв Десну. Поєдинок відбувся в Харкові на стадіоні Металіст і завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі забив Марлос, який відправив м'яч у ворота суперника в додатковий час другого тайму.

Зазначимо, що в цьому поєдинку зафіксували перший випадок використання системи відеодопомоги арбітрам VAR.

У другому таймі матчу арбітр Євген Арановський показав жовту картку півзахисникові Десни Андрію Тотовицькому за фол на Тараса Степаненка. Але система VAR допомогла визначити, чи тягнуло  порушення на червону. В результаті Тотовицький відбувся "гірчичником".

А через кілька хвилин завдяки системі VAR арбітр відмінив гол гостей у ворота Шахтаря.

Шахтар - Десна 1:0
Голи: Марлос, 90 + 4

Шахтар: Трубін - Додо, Бондар, Матвієнко, Сіпріано (Ісмаїлі, 71) - Степаненко, Патрік - Тете (Марлос, 62), Маркос Антоніо (Тайсон, 62), Коноплянка - Мораес.

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Тамм, Мостовий - Арвеладзе, Домбровський - Картушов, Тотовицький (Хльобас, 84), Гуцуляк (Старенький, 78) - Філіппов (Будковський, 89).

Попередження: Картушов, Тотовицький, Домбровський, Мостовий.

Нагадаємо, що Шахтар продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці УПЛ, набравши 53 очки після 19-и матчів. Десна з 33-ма балами в активі розташовується на четвертій сходинці.