Ювентус несподівано програв Ліону в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  27 лютого 2020, 00:33
0
241

Туринська команда пропустила в першому таймі і не реалізувала моменти у другому.

Туринський Ювентус програв Ліону в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч у Франції завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. Єдиний гол зустрічі забив Люка Тусар.

Перший момент у матчі створив Ювентус - Роналду навісив зліва на дальню штангу, де Куадрадо трохи не дотягнувся до м'яча.

Ліон відповів не менш гостро - після навісу з кутового Ескамбі головою пробив у поперечину, а через кілька хвилин де Лігт в останній момент встиг перервати верхову передачу на все того ж Ескамбі.

Після цього ініціативою знову заволодів Ювентус, але господарі забили на контратаці. Ауа на лівому фланзі прорвався до штрафного і зробив пас назад на Тусара, який в дотик пробив повз Щенсни.

Ювентус відразу міг відіграватися, але ударам Дембеле і Роналду не вистачило точності. Останній момент в таймі створив найактивніший у Ліона Ескамбі, який зліва увірвався в штрафну і потужно пробив над дев'яткою.

Другий тайм пройшов практично без моментів. Ювентус контролював м'яч, але Ліон надійно зіграв біля своїх воріт, а з контратаками успішно впоралися захисники туринців.

У кінцівці поєдинку туринці влаштували облогу штрафною Ліона. Двічі Ювентус претендував на пенальті, але VAR не показав необхідність цього. Також VAR скасував гол Дібали, забитий з офсайду. Тоді ж створено перший небезпечний момент у другій половині, коли Ігуаїн прийняв м'яч у штрафному від Дібали і пробив в кут, але трохи не влучив.

Ліон зумів відбитися і здобути сенсаційну перемогу в першому поєдинку. Зустріч у відповідь запланована на 17 березня і повинна пройти в Турині.

Ліон - Ювентус 1:0