Шахтар у фантастичному матчі пройшов Бенфіку в Лізі Європи

iSport.ua,  27 лютого 2020, 23:53
0
840

Поступаючись 1:3 на початку другого тайму, "гірники" зуміли добитися потрібного результату.

Донецький Шахтар зумів пройти в 1/8 фіналу Ліги Європи, перегравши за сумою двох зустрічей португальську Бенфіку.

Після домашньої перемоги 2:1, в Лісабоні "гірники" зіграли внічию 3:3.

Вкрай нервовим видався початок матчу - Бенфіка зробила ставку на швидкий гол, провела кілька небезпечних атак і відкрила рахунок на 9-й хвилині після удару Піцці.

Втім, довго на табло рахунок, що влаштовував Бенфіку, не протримався. Уже в наступній атаці Маркос Антоніо знайшов на фланзі Додо, той прострілив у центр штрафного, де був Мораес з двома захисниками, від яких м'яч опинився у воротах. Асистенти арбітра довго переглядали повтор на предмет офсайду у Додо і гри рукою Мораеса, але таки зарахували взяття воріт - автогол записали на Рубена Діаша.

На 36-й хвилині Бенфіка знову вийшла вперед. Діаш тепер забив вже в протилежні ворота, замкнувши подачу партнера з кутового.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь Бенфіки - дзеркальний рахунок того, що стався в Харкові тижнем раніше.

Другий тайм почався з проблеми - обрізка Матвієнко при передачі на П'ятова привела до голу Рафи Сілви.

Але знову рахунок, що влаштовував Бенфіку, не протримався на табло довго. Вже через дві хвилини при подачі кутового Степаненко виграв верхову боротьбу і вколотив м'яч у ворота.

А на 71-й хвилині, як виявилося, вирішальний м'яч забив Алан Патрік.

За рахунку 3:3 Бенфіці потрібно було забивати двічі, але як не старалися португальці, моментів створити "гірники" в цьому матчі їм уже не дали.

Додамо, що жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться вже в п'ятницю, 28 лютого.

Бенфіка - Шахтар 3: 3 (перший матч - 1:2)
Голи: Піцці, 9, Діаш, 36, Сілва, 47 - Діаш, 12 (авт.), Степаненко, 49, Алан Патрік, 71

Бенфіка: Влаходімос - Т. Тавареш, Діаш, Ферру, Грімальдо - Чікінью (Сеферович, 68), Вайгль, Таарабт, Сілва - Піцці (Жота, 79), Соуза (Вінісіус, 79).

Шахтар: П'ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Маркос Антоніо - Марлос (Тете, 62), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка, 86) - Мораес.

Попередження: Сілва - Ісмаїлі, Тайсон, Коноплянка.