Арсенал поступився Олімпіакосу путівкою в 1/8 фіналу Ліги Європи

iSport.ua,  28 лютого 2020, 00:56
0
352

Олімпіакос вирвав перемогу в додатковий час - завдяки голу Юссефа Ель-Арабі на 119-й хвилині.

У четвер, 27 лютого, Арсенал приймав Олімпіакос в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Грецький клуб в овертаймі здобув перемогу над "канонірами" і вирвав путівку в наступну студію турніру.

На 53-й хвилині зустрічі рахунок відкрив захисник Олімпіакоса Пап Сіссе і це був єдиний гол в основний час. Перший матч Арсенал виграв з рахунком 1:0, тому гра перейшла в овертайм.

Спочатку відзначився форвард Арсеналу Обамеянг, але пізніше знову вийшов вперед грецький клуб, завдяки голу Юссефа Ель-Арабі на 119-й хвилині.

Арсенал - Олімпіакос 1:2 (перший матч - 1:0)

Голи: Обамеянг, 113 - Сіссе, 53, Ель-Арабі, 120.

Арсенал: Лено - Бельерін (Уіллок, 84), Мустафі (Папастатопулос, 103), Давид Луїс, Сака - Себальос (Торрейра, 72), Джака - Озіл - Пепе, Ляказетт (Мартінеллі, 106), Обамеянг

Олімпіакос: Жозе Са - Елабделлауі, Ба, Сіссе, Цімікас (Ловера, 114) - Бухалакіс, Камара, Гільєрме (Ель-Арабі, 120) - Ранджеловіч (Масурас, 77), Ель-Арабі, Вальбуена (Гаспар, 86)

Попередження: ... - Ба, Камара.