iSport.ua,  28 лютого 2020, 20:55
0
820

Головний арбітр Катерина Монзуль тричі скористалася VAR по ходу матчу.

У рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 сенсаційно переграв київське Динамо з рахунком 3:1.

Уже на 6-ій хвилині столичний клуб залишився в меншості. Хавбек Віталій Буяльський прямою ногою врізався в півзахисника Юрія Вакулка, а головний суддя Катерина Монзуль видалила киянина після перегляду VAR.

Потім на 45+1 Беньямін Вербич відкрив рахунок у матчі, реалізувавши пенальті, який був призначений на Назарі Русині після звернення до відеоасистента.

Потім у хід вступив Владислав Супряга: на 71-ій хвилині гравець після комбінації розстріляв ворота Бущана. На 82-ій хвилині форвард виграв верхову боротьбу після подачі кутового і відправив м'яч у сітку, а через 8 хвилин він же вискочив один на один з воротарем і переграв його без особливих проблем.

Також зауважимо, що на 75-ій хвилині захисник Дніпра-1 Польовий також після перегляду VAR був видалений прямою червоною карткою з поля.