Карпати продовжили серію без перемог, програвши Колосу

iSport.ua,  29 лютого 2020, 19:00
0
212

Колос відірвався від конкурентів в боротьбі за місце в топ-6.

Колос з Ковалівки обіграв Карпати в матчі 20-го туру чемпіонату України з рахунком 2:1.

Господарі вже на 11-й хвилині вийшли вперед - Ільїн відгукнувся на флангову подачу Ємця і відправив м'яч у сітку, випередивши Сливу. А перед перервою Петров виявився першим на добиванні після того, як Кудрик потягнув прямий удар Богданова зі штрафного і відправив другий м'яч у ворота Карпат.

Після перерви львів'яни відіграли один гол. Козак виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і відправив м'яч у сітку. Але на більше Карпат не вистачило.

Карпати продовжили свою серію без перемог, яка досягла 14 матчів - востаннє львів'яни перемагали ще 14 вересня, коли обіграли Ворсклу.

Колос закріпився в топ-6 і має тепер 4 очки переваги над Маріуполем і Дніпром-1 за два тури до кінця першої частини чемпіонату, але у команди з Ковалівки залишилися матчі з Динамо і Шахтарем, тому місце у верхній шістці ще під питанням.

Колос - Карпати 2:1

Голи: Ільїн, 11, Петров, 42 - Козак, 78

Колос: Волинець - Єфремов, Гавриш, Петров, Ємець - Богданов (Задоя, 80), Оріховський - Ільїн, Морозко (Вільхамссон, 68), Смирний - Бондаренко (Кожушко, 80)

Карпати: Кудрик - Мартінс, Халл, Гіоргадзе, Слива (Козак, 46) - Кльоц, Назарин - Лях, Притула, Г. Пасіч - Бойчук (Кириленко, 74)

Попередження: Ємець, Смирний - Бойчук, Гіоргадзе, Пасіч, Притула, Назарин