iSport.ua,  4 березня 2020, 16:11
0
38

Команда Олександра Бабича поліпшила свої шанси на потрапляння в топ-6.

Маріуполь впевнено обіграв полтавську Ворсклу в матчі 21-го туру УПЛ. Поєдинок відбувся на стадіоні імені Володимира Бойка і завершився з рахунком 3:0.

Рахунок в поєдинку на 32-й хвилині відкрив Дмитро Мишнєв, реалізувавши пенальті. У другому таймі Маріуполь забив ще двічі - голами відзначилися Дмитро Топалов і Сергій Чоботенко.

Маріуполь - Ворскла 3:0

Голи: Мишнєв, 33 (пен.), Топалов, 47, Чоботенко, 80

Маріуполь: Гальчук - Яворський, Чоботенко, Муравський - Полегенько, Чех, Ігнатенко, Корнієнко - Мишнєв, Топалов (Танковський, 73, Федорчук, 78) - Кулаков (Фомін, 65).

Ворскла: Резник - Пердута, Чеснаков, Ндіайє, Сапай (Ребенок, 46) - Кані, Шехич, Пуцлін, Луїзао - Кулач (Артур, 58), Степанюк (Васін, 46).

Попередження: Мишнєв, Муравський, Ігнатенко - Ндіайє, Васін, Кані.

На 90+4-й хвилині був видалений Назарій Муравський (Маріуполь) (друге попередження).

Завдяки перемозі Маріуполь набрав 25 очок і посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ. Ворскла з 11-ма балами розташовується на 11-му рядку.