Аталанта вперше в історії пройшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів

iSport.ua,  10 березня 2020, 23:55
0
569

Валенсія з Аталантою влаштували веселий матч з 7 забитими голами. Героєм зустрічі став Йосип Ілічіч, який забив чотири м'ячі.

Аталанта вперше в своїй історії пробилася до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, за сумою двох матчів, пройшовши Валенсію.

У такому результаті мало хто сумнівався після перемоги Аталанти 4:1 в першому матчі, але в матчі-відповіді команди знову порадували результативним футболом.

Героєм зустрічі став Йосип Ілічіч, який забив чотири м'ячі - два в першому (обидва з пенальті) і два в другому.

Валенсія відповіла трьома голами - по одному в кожному таймі забив Кевін Гамейро, плюс Ферран Торрес на 67-й хвилині вивів на той момент Валенсію вперед.

Підсумковий рахунок 3:4 на користь Аталанти і 4:8 за сумою двох матчів.

Валенсія - Аталанта 3:4 (перший матч - 1:4)
Голи: Гамейро, 21, 51, Торрес, 67 - Ілічіч, 3 (з пенальті), 43 (з пенальті), 71, 82

Валенсія: Сіллессен - Васс, Коклен (Черишев, 74), Діакабі (Гедеш, 46), Гайя - Торрес, Парехо,  Кондогбія, Солер - Родріго (Флоренці, 79), Гамейро

Аталанта: Спортьелло - Джімсіті, Кальдара, Паломіно - Хатебур, де Роон (Сапата, 45), Фройлер, Госенс ​​- Пашаліч (Тамезе, 83) - Ілічіч, А. Гомес (Малиновський, 78)

Попередження: Коклен, Діакабі, Кондогбіа, Васс - Фройлер