Динамо вийшло до півфіналу Кубка України, обігравши Олександрію

iSport.ua,  11 березня 2020, 22:05
0
336

Підопічні Олексія Михайличенка в меншості впоралися із гравцями Володимира Шарана.

У рамках чвертьфіналу Кубка України київське Динамо приймало Олександрію на НСК Олімпійський. Поєдинок завершився перемогою столичного клубу з рахунком 1:0.

Команда Олексія Михайличенка домінувала протягом першого тайму, однак "біло-сині" не змогли створити по-справжньому небезпечний момент.

Друга половина гри розпочалася з того, що Назарій Русин влучив у штангу, а Буяльський не зміг вдало добити м'яч у ворота. На 55-й хвилині Кадірі несподівано залишив команду в меншості, отримавши другу жовту картку за небезпечну гру.

На 79-й хвилині поєдинку Русин після передачі від капітана Сергія Сидорчука зміг пробити Паньківа, проте арбітр Віталій Романов після допомоги VAR скасував гол. Відеоасистент зафіксував спірний офсайд.

Основний час завершився нульовою нічиєю. В овертаймах "олександрійці" завдали першого удару в площину воріт, однак прямо в руки Георгію Бущану. На 106-й хвилині матчу Віктор Циганков, котрий вийшов на заміну, забив гол після пасу від Кендзьори, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Відзначимо, що до півфіналу вже пробилися Маріуполь і Минай. Завтра, 12 березня, визначиться останній півфіналіст у поєдинку Десна - Ворскла.

Динамо - Олександрія 1:0
Гол: Циганков, 106

Динамо: Бущан, Кендзьора, Миколенко, Шабанов, Попов, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 84), Вербич (Андрієвський, 117), Кадірі, Караваєв (Циганков, 87), Соль (Русин, 46).

Олександрія: Паньків, Дубра, Третьяков (Шендрик, 118), Мірошниченко, Бухал, Лучкевич, Гречишкін, Банада (Безбородько, 108), Мишенко (Задерака, 35), Довгий (Грицук, 75), Сітало.

Попередження: Кадір, Сидорчук, Попов - Бухал, Довгий, Мірошниченко, Гречишкін, Шендрик.

Вилучення: Мохаммед Кадірі, 55, друга жовта картка