Шальке вдома ганебно програв Ауґсбурґу

iSport.ua,  24 травня 2020, 16:51
0
121

Команда Давида Вагнера довела серію без перемог в Бундеслізі до дев'яти матчів. Поєдинок відбувся в Гельзенкірхені і завершився на користь гостей.

Шальке програв Ауґсбурґу в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини. Поєдинок відбувся в Гельзенкірхені і завершився з рахунком 3:0 на користь гостей.

Аусгбург відкрив рахунок вже на шостій хвилині поєдинку - Едуард Левен забив прямим ударом зі штрафного. У другому таймі "Фуггери" тільки збільшили свою перевагу завдяки точним ударам Ноа-Жоеля Саренрен-Базі і Серхіо Кордови.

Шальке - Аугсбург 0:3

Голи: Левен, 6, Сарен-Базее, 76, Кордова, 90+1

Шальке: Шуберт - Кенні, Сані, Настасіч, Ощипко - Маккені (Меркан, 73), Сердар (Кутуджу, 56) - Даніель Каліджурі (Бужеллаб, 45), Шепф, Матондо (Раман, 76) - Грегоріч.

Аугсбург: Люті - Фрамбергер, Едва, Удуохай, Макс - Хедіра, Карлос Груесо (Оксфорд, 83) - Ріхтер, Левен (Моравек, 70), Варгас (Сарен-Базее, 59) - Нідерлехнер (Кордова, 83).

Попередження: Варгас, Карлос Груесо

Завдяки перемозі Аугсбург перервав серію з чотирьох поразок. В даний момент команда займає 12-е місце в турнірній таблиці Бундесліги, набравши 30 очок.

Шальке, в свою чергу, залишається на восьмому місці (37 балів). Команда Давида Вагнера не може перемогти вже протягом дев'яти ігор.

Нагадаємо, що в першому матчі після виходу з карантину Шальке розгромно поступився дортмундській Боруссії (0:4).