Дніпро-1 розгромив Олімпік, утвердившись на вершині нижньої шістки

iSport.ua,  30 травня 2020, 18:58
0
285

Команда Михайленка забила три м'ячі гостям з Донецька. Одним з героїв зустрічі став зимовий новачок команди Лукас Тейлор.

Дніпро-1 зміцнився в лідерах нижньої шістки УПЛ за рахунок розгромної перемоги над Олімпіком з рахунком 3:0.

Одним з героїв зустрічі став зимовий новачок команди Лукас Тейлор, який вперше вийшов в стартовому складі своєї команди і записав на свій рахунок гол і результативну передачу.

У першому таймі після прострілу Тейлора з правого флангу Ді Франко і Хобленко пробігли повз м'яч, а ось Булеца на дальній спокійно розстріляв вільний кут.

У другому таймі Назаренко знайшов Тейлора на правій половині штрафної, після чого бразилець як слід приклався в ближній верхній кут.

Між цими голами відзначився Адамюк, який завершив подачу кутового з правого флангу точним і потужним ударом головою метрів з 14-и.

Дніпро-1 закріпився на вершині Групи вильоту УПЛ з 31 очком, випереджаючи Маріуполь на 6 очок, але маючи на гру більше. Олімпік знаходиться на передостанній позиції в турнірній таблиці.

Дніпро-1 - Олімпік 3:1

Голи: Булеца, 31, Адамюк, 62, Тейлор, 77 - Політило, 90 + 3 (пен.)

Дніпро-1: Юрчук - Адамюк, Лопиренок, Логінов, Польовий - С. Кравченко - Тейлор (Чичиков, 81), Ді Франко (Когут, 63), Вакулко (Сніжко, 81), Булеца (Назаренко, 63) - Хобленко (Коркішко , 71).

Олімпік: Кринська - Ксьонз (Баланюк, 68), Гришко, Зотько (Литвин, 73), Лебеденко - Цимбалюк - Н. Кравченко, Кравчук (Завійський, 68), Політило, Тейшейра (Балашов, 73) - Шахаб (Е. Пасіч, 83).

Попередження: Вакулко - Кравчук, Шахаб, Зотько.