Баварія відправила п'ять м'ячів у ворота Фортуни

iSport.ua,  30 травня 2020, 21:45
0
225
Баварія відправила п ять м ячів у ворота Фортуни

Мюнхенський клуб ще на крок став ближче до чемпіонства. За великим рахунком, інтрига в матчі трималася до 15-ї хвилини.

Баварія завдала розгромної поразки Фортуні в матчі 29-го туру Бундесліги 5:0.

За великим рахунком, інтрига в матчі трималася до 15-ї хвилини. Павар пробив у дотик після скидання Гнабрі, м'яч летів повз ворота, але Йоргенсен переправив його у власні ворота - 1:0.

Повівши в рахунку, Баварія не зупинилася на досягнутому, продовживши атакувати. У підсумку до перерви мюнхенці ще двічі відзначилися - Бенжамін Павар забив після подачі кутового, а потім свій гол забив Роберт Левандовскі.

У другому таймі Левандовські оформив дубль, чим довів число своїх голів у сезоні у всіх турнірах до 43, повторивши особистий рекорд результативності.

Остаточний рахунок у матчі встановив Альфонсо Девіс.

"Ротен" стали ще на крок ближче до завоювання срібної салатниці, Фортуна ж підпустила до себе бременський Вердер в контексті боротьби за виживання.

Баварія - Фортуна 5:0

Голи: Йоргенсен, 15 (у свої ворота), Павар, 29, Левандовскі, 43, 50, Девіс, 52

Баварія: Нойєр - Павар (Одріосола, 62), Алаба, Ернандес (Кюізанс, 46), Девіс - Кіммі, Горецький - Коман (Перішич, 62), Мюллер (Зіркзее, 75), Гнабрі (Майер, 78) - Левандовскі

Фортуна: Кастенмайер - Ціммерманн (Циммер, 67), Йоргенсен, Хоффманн, Гіссельманн - Бодзек - Скжібскі, Моралес (Соботтка, 57 (Пледль, 73)), Штёгер (Беріша, 57), Томмі (Зуттнер, 67) - Караман

Попередження: Караман, Зуттнер