Шахтар залишив Динамо на четвертому місці в турнірній таблиці

iSport.ua,  31 травня 2020, 19:05
0
658
Шахтар переміг з рахунком 3:1

Донецький Шахтар на класі обіграв київське Динамо, зробивши ще один крок до українського чемпіонства.

Донецький Шахтар обіграв Динамо з рахунком 3:1 у домашньому матчі на НСК Олімпійський в Києві ("гірники" чемпіонат України будуть догравати в Києві) в першому турі після відновлення УПЛ.

Київське Динамо, незважаючи на двомісячний карантин, почало матч дуже активно - високий пресинг, хороші швидкості, що дозволяло створювати гостроту біля воріт "гірників". Щоправда, до ударів по воротах це не приводило.

Перший серйозний момент, який заслуговує на згадку, трапився лише на 19-й хвилині. Сидорчук точним ударом з відскоку до правого кута штрафного відправив м'яч у сітку, з рикошетом від лівої штанги. Щоправда, радість динамівців була недовгою - арбітр Катерина Монзуль подивилася відеоповтор і скасувала гол, побачивши фол Попова на Степаненка в моменті взяття воріт.

І все ж саме Динамо першим вийшло вперед. Сталося це на 38-й хвилині. Після витонченого закидання в центр штрафного з правого флангу від Цітаїшвілі Буяльський в стрибку рибкою відправив м'яч у сітку ударом головою.

І знову радість Динамо була нетривалою. Тільки цього разу через те, що в першій же атаці після їхнього голу Шахтар відігрався. Проста стінка між Марлосом і Тайсоном завершилася більярдним ударом натуралізованого українця в лівий нижній кут.

Другий тайм знову активніше почали гравці Динамо, але надовго цього разу сил їм не вистачило і з середини 45-хвилинки вже Шахтар заволодів ініціативою, що відобразилося на табло.

На 67-й хвилині з правого флангу віддав пас Додо, Мораес зупинив, а Марлос пробив точно в правий нижній кут, оформивши дубль. А незабаром Ісмаїлі наодинці виграв боротьбу у двох суперників на лівому фланзі оборони, після чого пробіг до чужого штрафного, де придумав швидку стінку з Антоніо, який спокійно збільшив між командами розрив у рахунку.

Завдяки перемозі Шахтар ще більше зміцнив своє лідерство в УПЛ, 16 очок виграючи у конкурентів, а ось Динамо опустилося на четверте місце, поступаючись Зорі і Десні за додатковими показниками, а в трьох очках позаду Олександрія, так що боротьба за друге місце в останніх восьми турах буде гарячою.

Шахтар - Динамо 3:1

Голи: Марлос, 39, 67, Маркос Антоніо, 74 - Буяльський, 38

Шахтар: П'ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Коноплянка, 84) - Марлос (Тете, 76), Коваленко (Маркос Антоніо, 53), Тайсон (Соломон, 85) - Мораес (Фернандо, 76) .

Динамо: Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Шепелєв - Цітаїшвілі (Караваєв, 77), Буяльський (Дуелунд, 88), Вербич - Русин (Де Пена, 77).

Попередження: Ісмаїлі, Коваленко - Попов.