Олімпік і Маріуполь розписали бойову нічию

iSport.ua,  7 червня 2020, 16:26
0
98

Команди Олімпік і Маріуполь не змогли виявити найсильнішого в матчі 25-го туру УПЛ.

В рамках 25-го туру УПЛ донецький Олімпік не зміг обіграти Маріуполь. Поєдинок пройшов у Києві і завершився з рахунком 2:2.

Господарі вийшли вперед вже на 16-й хвилині зусиллями Віталія Балашова. Маріуполь зрівняв рахунок через 20 хвилин - Сергій Чоботенко пробив точно під ближню штангу.

У кінцівці зустрічі Олімпік знову вийшов вперед, проте зберегти свою перевагу команда Ігоря Климовського так і не змогла. Через три хвилини Олексій Кащук встановив остаточний рахунок у матчі, вирвавши для своєї команди нічию.

Олімпік - Маріуполь 2:2

Голи: Балашов, 16, Кравчук, 82 - Чоботенко, 35, Кащук, 85

Олімпік: Кичак - Н. Кравченко, Гришко, Зотько, Лебеденко - Цимбалюк - Балашов (Баланюк, 75), Романовський (Кравчук, 64), Політило, Тейшейра (Е. Пасіч, 64) - Шахаб (Ксьонз, 86).

Маріуполь: Гальчук - Чоботенко, Биков, Дава - Кирюханцев (Тищенко, 77), Федорчук (Кащук, 76), Ігнатенко, Мишнєв, Горбунов (Корнієнко, 57) - Кулаков (Фомін, 64), Топалов (Чурко, 64).

Попередження: Зотько, Шахаб - Федорчук, Чоботенко

Нагадаємо, що Олімпік розташовується на 11-му рядку в турнірній таблиці, набравши 20 очок. Маріуполь з 26-ма балами посідає восьме місце.