Севілья обіграла Бетіс у першому матчі Ла Ліги після відновлення

iSport.ua,  12 червня 2020, 00:59
0
115

Чемпіонат Іспанії другим із топ-першостей вийшов з карантину.

Чемпіонат Іспанії повернувся після карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу, севільським дербі.

У матчі 28-го туру Ла Ліги Севілья здобула перемогу над Бетісом із рахунком 2:0.

Усі голи були забиті в другому таймі. Спершу з пенальті рахунок відкрив Лукас Окампос, а через 6 хвилин Фернандо збільшив різницю в рахунку після подачі Севільї з кутового.

Завдяки перемозі Севілья залишається на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, тоді як Бетіс знаходиться на 12-му рядку.

Севілья - Бетіс 2:0
Голи: Окампос, 56 (з пенальті), Фернандо, 62

Севілья: Вацлік - Навас, Кунде, Дієго Карлос, Регілон (Ескудеро, 80) - Хордан, Фернандо Торрес (Васкес, 80) - Окампос (Банега, 71), де Йонг (Ен-Несірі, 71), Ель Хаддад (Сусо, 74)

Бетіс: Роблес - Емерсон, Сідней (Феддал, 46), Бартра, Морено (Педраса, 78) - Ален (Хоакін, 69), Г. Родрігес, Каналес - Набіл Фекір, Іглесіас (Морон, 69), Тельо (Лайнес, 61)

Попередження: Емерсон, Бартра