Ворскла несподівано завдала поразки Дніпру-1

iSport.ua,  19 червня 2020, 21:01
0
318

Команда Михайленка вперше програла в другій стадії чемпіонату України.

Полтавська Ворскла завдала поразки Дніпру-1 в матчі 28-го туру чемпіонату України. Цей результат несподіваний тим, що в другій стадії УПЛ Дніпро-1 виграв усі свої матчі, а ось Ворскла жодного разу не перемогла, усі три рази зігравши внічию.

Цей матч для Дніпра-1 сміливо можна називати невдалим. Уже на 6-й хвилині Булеца заробив пенальті, але через пару хвилин протестів суддя скасував своє рішення.

На воротах в цей день дуже впевнено діяв Резник, який відбив удари з кількох метрів Хобленка і Адамюка, а коли вже кіпер був безсилий, йому на допомогу приходив каркас. У дебюті другого тайму Когут пробив головою в штангу, а в кінцівці тайму Супряга пробив головою в поперечину після подачі Адамюка.

Зате у Ворскли з реалізацією проблем не було. У першому таймі Степанюк виявився першим на добиванні після того, як Юрчук потягнув удар Кулача з вигідної позиції, а в дебюті другого тайму Кане протягнув м'яч через половину поля і відпасував на Степанюка, Руслан підробив м'яч і відправив його в дальній кут, зробивши дубль.

Незважаючи на поразку 0:2, Дніпро-1 залишилося лідером другої частини турнірної таблиці УПЛ з 34 очками. У Ворскли на 8 балів менше, і вона на дві позиції нижча від Дніпра-1.

Ворскла - Дніпро-1 2:0

Голи: Степанюк, 19, 48

Ворскла: Резник - Баєнко, Чеснаков, Ндіайе, Ребенок (Дудко, 90 + 3) - Скляр (Опанасенко, 90 + 3), Пуцлін - Васін (Луїзао, 71), Кулач (Кравчук, 84), Кане - Степанюк (Павлюк, 90 + 3)

Дніпро-1: Юрчук - Адамюк, Сваток (Лопиренок, 46), Логінов, Цуріков - Кравченко, Когут (Ярмолюк, 80) - Тейлор, Ді Франко (Сніжко, 76), Булеца (Супряга, 60) - Хобленко (Коркішко, 76 )

Попередження: Чеснаков, Ребенок, Кулач, Скляр, Баєнко - Хобленко, Когут, Ді Франко, Лопиренок, Цуріков, Коркішко