Сельта здобула найбільшу перемогу за 66 років

iSport.ua,  21 червня 2020, 17:29
0
642
Сельта отримала найбільшу перемогу за більш ніж півстоліття

У рамках 30-го туру Сельта Віго розгромила в домашньому поєдинку Депортіво Алавес. Поєдинок завершився з рахунком 6:0.

"Кельти" вирішили всі свої питання ще в першому таймі: Мурільйо, Аспас і дубль Рафіньї зробили рахунок 4:0 вже до 41-ї хвилині гри. Останні цвяхи в труну забили Ноліто і Міна в кінцівці зустрічі.

Цікаво, що це найбільша перемога Сельти з 1954 року. 66 років тому вони розбили мадридський Атлетіко з рахунком 8:1.

Сельта - Алавес 6:0

Голи: Мурільйо, 14, Аспас, 20 (з пенальті), Рафінья, 40, 41, Ноліто, 78 (з пенальті), Міна, 86.

Сельта: Бланко - Кевін Васкес, Мурільйо, (Айду, 72) Араухо, Оласа - Бельтран (Мина, 64), Йокушлу (Брадарич, 46), Рафінья (Ноліто, 46) - Аспас (Браїс Мендес, 65), Смолов, Д . Суарес.

Алавес: Роберто - Агіррегарібія, Лагуардія (Елі, 46), Магаллан, Хаві Лопес - Саїнс (Хімо Наварро, 46), Фейса, Понс, Мендес (Ріоха, 83) - Лукас (Пауліньйо, 46), Хоселу (Берк, 59).

Попередження: Йокушлу - Лукас.

Вилучення: Агіррегарібія, 27.