Ювентус обіграв Болонью на виїзді

iSport.ua,  23 червня 2020, 00:57
0
122

Туринці на виїзді здобули впевнену перемогу завдяки голам Кріштіану Роналду і Пауло Дібали.

Болонья приймала Ювентус в рамках 27-го туру чемпіонату Італії. Господарі зазнали поразки з рахунком 2:0.

Туринці відкрили рахунок в середині першого тайму завдяки пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду. Через кілька хвилин перевагу Ювентуса подвоїв Пауло Дібала після передачі Федеріко Бернардескі.

У другому таймі команди голами не обмінялися.

Болонья - Ювентус 0:2

Голи: 0:1 - 23, пенальті Роналду, 0:2 - 36 Дібала.

Болонья: Скорупськи, Денсвіл, Дейкс, Ларангейра, Томіясу, Соріано (Домінгес, 75), Медель (Полі, 82), Сансоне (Канджано, 82), Сванберг (Паласіо, 57), Орсоліні (Джувара, 82), Барроу.

Ювентус: Шченсни, Маттіа Де Шильйо (Данило, 66), де Лігт, Бонуччі, Пьянич (Ремзі, 71), Куадрадо, Бентанкур, Рабьо (Матюїді, 70), Федеріко Бернардескі, Дібала (Дуглас Коста, 79), Роналду.

Попередження: Соріано (35), Маттіа Де Шильйо (66), Бентанкур (69), Данило (82).

Вилучення: Данило (90).