Чигринський допоміг АЕКу вийти у фінал Кубка Греції

iSport.ua,  24 червня 2020, 21:50
0
237

Команда українця зуміла врятуватися на 96-й хвилині.

АЕК виграв у Аріса перший матч 2:1, але на виїзді спершу пропустив від Манчіні на 57-й хвилині, а потім Дігіньї на 93-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди. Арісу не вистачило миттєвостей, щоб вийти у фінал, адже на шостій компенсованій хвилині Лівайя забив гол і перевів матч в овертайм.

У додаткові 30 хвилин Лівайя забив ще раз, вивівши АЕК у фінал. Варто відзначити, що в компенсований час до другого екстра-тайму відразу три гравці АЕКу заробили червоні картки і не допоможуть команді у фіналі.

Дмитро Чигринський відіграв весь матч. У фіналі АЕК зіграє з переможцем протистояння ПАОК - Олімпіакос. У минулому році АЕК у фіналі Кубка Греції мінімально програв ПАОК.

33-річний Чигринський до цього продовжив контракт з АЕКом на один місяць, щоб залишитися в команді до фактичного завершення сезону в Греції, який раніше був припинений через пандемію коронавірусу.

Боси клубу ведуть переговори з Дмитром про продовження контракту: греки пропонують нову угоду на рік з можливістю продовження роботи в клубі на іншій посаді, а сам 33-річний гравець хоче контракт за схемою 1+1. Чигринський виступає в АЕКу з 2016 року.