Визначився суперник Динамо в фіналі Кубка України

iSport.ua,  24 червня 2020, 22:13
0
592

Маріуполь і Ворскла, зігравши в основний час з рахунком 1:1, лише в серії пенальті визначили переможця півфіналу.

Полтавська Ворскла пробилась у фінал Кубка України, обігравши в півфіналі Маріуполь в серії пенальті.

У першому таймі більше моментів створила Ворскла, в складі якої виділявся Кане. На 15-й хвилині він вистрілив з-за меж штрафного, і м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги, а ще через 15 хвилин він пробив в ближній кут від правого кута штрафного, Гальчук в падінні відбив м'яч, а Чеснаков з гострого кута на добиванні не влучив у ворота.

Маріуполь забив з першого ж свого реального моменту. Горбунов змістився з лівого флангу в центр і вистрілив, а м'яч з невеликим рикошетом від Чурко, який уникнув офсайду, залетів в ворота.

Другий тайм почався з чергового моменту у Ворскли - після навісу Кане Ребенок головою з кута воротарського несильно пробив у руки голкіперу.

Після цього гра трохи заспокоїлася і все могло дійти до перемоги Маріуполя, але Тищенко завалив Степанюка на лівому фланзі своєї штрафної, а все той же Кане реалізував пенальті.

Міг Кане і взагалі принести Ворсклі перемогу, але з лінії штрафного майданчика пробив повз, а перед самим закінченням другого тайму не реалізував вихід один на один.

У додатковий час команди обійшлися без ризику, тому переможець матчу визначався в серії пенальті.

Із 11-метрових ударів краще пробивали гравці Ворскли, у яких забили Кане, Пуцлін і Скляр (Шехіч і Баєнко не реалізували пенальті), тоді як у Маріуполя точними були Кущак і Полегенько, а ось Кулаков, Ігнатенко і Корнієнко не зуміли переграти воротаря полтавчан.

У фіналі Ворскла зіграє проти київського Динамо, яке в півфіналі обіграло Минай. Вирішальний матч Кубка України пройде у Львові 8 липня, якщо дозволить ситуація з коронавірусом в регіоні.

Маріуполь - Ворскла 1:1 (по пен. - 2:3)

Голи: Горбунов, 37 - Кане, 80 (пен.)

Маріуполь: Гальчук - Полегенько, Чоботенко, Яворський (Биков, 73), Корнієнко - Чурко (Кулаков, 68), Ігнатенко, Мишнєв (Тищенко, 75), Горбунов (Дава, 56) - Топалов (Кащук, 69), Фомін (Дудик , 111).

Ворскла: Резник (Ісенко, 119) - Пердута, Чеснаков, Ндіайе (Баєнко, 81), Сапай - Скляр, Пуцлін - Ребенок (Шехіч, 76), Кулач (Кравчук, 60), Кане - Степанюк.

Попередження: Топалов, Тищенко, Биков - Скляр, Альюн, Пуцлін, Чеснаков.