Ман Сіті програв Челсі і склав чемпіонські повноваження

iSport.ua,  26 червня 2020, 00:10
0
457

Зінченко не допоміг Манчестер Сіті виграти в центральному матчі туру.

Манчестер Сіті поступився на виїзді Челсі 1:2 в центральному матчі 31-го туру чемпіонату Англії.

Таким чином, Ман Сіті втратив шанси наздогнати Ліверпуль у турнірній таблиці - підопічні Клоппа стали достроково чемпіонами.

Ман Сіті відмінно відновив сезон, здобувши дві розгромні перемоги із загальним рахунком 8:0, тому саме команда Гвардіоли вважалася фаворитом матчу.

Намагаючись відповідати цьому статусу, гості з перших хвилин забрали м'яч під свій контроль і почали вишукувати проломи в оборонних рядах Челсі.

Найгострішими були моменти у Бернарду Сілви, який перехопив невдалий винос Кепи, але не зміг переграти воротаря, й у Фернандіньйо, який головою пробив під поперечину, але Кепа дістав м'яч.

До кінця першого тайму Челсі став сміливіше вибігати в контратаки, й одна з них завершилася голом. Менді і Гюндоган не розібралися, кому підбирати м'яч після кутового біля воріт Челсі, Пулішіч першим його забрав і вийшов один на один з Едерсоном, перегравши воротаря ударом під праву штангу.

Ман Сіті відігрався в дебюті другого тайму. Де Брюйне майстерно виконав штрафний, відправивши м'яч точно в ліву дев'ятку воріт Кепи. Уже в наступній атаці Рахім Стерлінг вийшов на побачення з Кепою, але його обвідний удар прийняла на себе штанга.

Після цього гра пішла без центру поля, хоча і без 100% моментів. Але гол глядачі біля екранів все ж побачили. Масована атака Челсі завершилася прострілом Вілліана на Абрахама, з першим ударом якого впорався Едерсон, а ось добивання Фернандіньйо відбив рукою.

Арбітр матчу Стюарт Атвелл після перегляду відеоповтору поставив пенальті і вилучив Фернадіньйо, а його екс-партнер по Шахтарю Вілліан впевнено реалізував 11-метровий удар.

У меншості в Манчестер Сіті не було навіть шансу відігратися, і Челсі втримав перемогу, яка важлива їм у боротьбі за місце в топ-4, а поразка Ман Сіті означає, що команда Гвардіоли склала чемпіонські повноваження.

Челсі - Манчестер Сіті 2:1
Голи: Пулішіч, 36, Вілліан, 78 (пен.) - де Брюйне, 55

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Алонсо - Барклі (Ковачич, 74), Канте, Маунт (Педро, 90+1) - Вілліан, Жиру (Абрахам, 62), Пулішіч (Гілмор, 90+1).

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Фернандіньйо, Ляпорт (Отаменді, 74), Менді (Зінченко, 60) - Гюндоган, Родрі (Д. Сілва, 56), де Брюйне - Марез, Стерлінг, Б. Сілва (Габріель Жезус, 54) .

Попередження: Алонсо - де Брюйне.

На 77-й хвилині був видалений Фернандіньйо (Манчестер Сіті) (гра рукою).