МЮ став першим півфіналістом Кубка Англії

iSport.ua,  27 червня 2020, 22:20
0
170

Манчестер Юнайтед дотиснув в додатковий час Норвіч. Перемогу Манчестер Юнайтед приніс гол Харрі Магуайра.

Манчестер Юнайтед став першим півфіналістом Кубка Англії, дотиснувши в додатковий час Норвіч 2:1.

Команда Уле-Гуннар Сульшера відкрила рахунок на 51-й хвилині після голу Одіона Ігало, але Норвіч відігрався на 75-й хвилині зусиллями Тодда Кантвелла і перевів гру в додатковий час.

Обидва овертайми Норвіч зіграв в меншості після фолу останньої надії Клозе. Незважаючи на це, Норвіч майже дотягнув до серії пенальті, але за 2 хвилини до закінчення другого тайму додаткового часу перемогу Манчестер Юнайтед приніс гол Харрі Магуайра.

Додамо, що в інших півфіналах зіграють Шеффілд Юнайтед - Арсенал, Ньюкасл - Ман Сіті, а також Лестер - Челсі.

Норвіч - Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Кантуелл, 75 - Ігало, 51, Магуайр, 118

Норвіч: Крул - Ааронс, Годфрі, Клозе, Льюїс (Айда, 119) - Маклін, Тетті - Рупп (Ернандес, 62), Буендія (Дуда, 91), Кантуелл (Трібулль, 90) - Пуккі (Дрміч, 71)

Манчестер Юнайтед: Ромеро - Далот (Вільямс, 62), Байї (Марсьяль, 96), Магуайр, Шоу - Мактоміней (Матіч, 78), Фред (Погба, 78) - Мата (Грінвуд, 63), Фернандеш, Лингард (Рашфорд, 63) - Ігало

Попередження: Фернандеш

Вилучення: Клозе, 88 (фол останньої надії)