Леванте забив чотири голи Бетису в матчі сусідів по турнірній таблиці

iSport.ua,  28 червня 2020, 22:27
0
91

Середняки чемпіонату Іспанії видали результативний поєдинок. У матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії Леванте обіграв Бетіс з рахунком 4:2.

Обидві команди займали місця в середині турнірної таблиці і грали без турнірної мотивації.

Леванте дуже впевнено розпочав матч і ще в першому таймі голами Борха Майораля і Еніс Барді забезпечив собі комфортний рахунок. На початку другого тайму левантійці довели рахунок до непристойного - відзначилися Хосе Луїс Моралес і Рубен Рочіна.

Після цього господарі розслабилися і дозволили Бетису два голи відіграти - відзначилися Серхіо Каналес і Хуанма Хіменес.

Леванте - Бетіс 4:2

Голи: Майорал, 21, Бардхі, 35, Моралес, 51, Рочіна, 59 - Каналес, 70, Хуанмі, 88

Леванте: Фернандес - Мірамон, Постіго, Везу, Клерк - Рочіна (Мелером, 64), Кампанья, Радо (Робер, 90), Бардхі (Ернані, 64) - Майорал (Леон, 75), Моралес (Рохер, 64)

Бетіс: Роблес - Бартра (Гуардадо, 61), Феддал, Сідней - Барраган (Хуанма, 46), Родрігес (Тельо, 46), Карвальо, Морено - Каналес, Набіл Фекір (Лайнес, 85) - Лорен (Іглесіас, 75)

Попередження: Карвальо, Феддал, Іглесіас, Барраган