Гол Ярмоленка приніс Вест Хему сенсаційну перемогу над Челсі

iSport.ua,  2 липня 2020, 00:35
0
1206

"Молотобійці" обіграли суперника завдяки точному удару українського хавбека.

Вест Хем вирвав перемогу в Челсі у матчі 32-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 3:2.

Обидві команди розігралися ближче до кінцівки першого тайму. Спочатку Вілліан вивів гостей уперед точним ударом. Вест Хем відповів голом Томаша Соучека.

На початку другої половини гри Майкл Антоніо вивів Вест Хем уперед. Через 20 хвилин Вілліан оформив дубль.

Переможну крапку в матчі поставив український легіонер "молотобійців" Андрій Ярмоленко. Футболіст з'явився на полі на 77-й хвилині і відразу ж взявся "жахати" оборону Челсі.

У кінцівці зустрічі українець все ж домігся свого - Андрій наблизився до штрафного, змістився в центр, а потім прострілив точно в лівий кут воріт Кепи.

Вест Хем - Челсі 3:2
Голи: Соучек, 45+4. Антоніо, 51, Ярмоленко, 89 - Вілліан, 41 (пен.), 72

Вест Хем: Фабіанський - Фредерікс, Діоп, Огбонна, Крессвелл - Райс, Соучек - Боуен (Ярмоленко, 77), Форналс (Бальбуена, 90+2), Лансіні (Уїлшир, 68) - Антоніо.

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Алонсо - Барклі (Лофтус-Чик, 63), Канте, Ковачич (Маунт, 53) - Вілліан, Абрахам (Жиру, 63), Пулішіч.

Попередження: Лансіні, Райс - Вілліан.

Челсі програв уперше за останні шість турів. Зараз команда Френка Лемпарда займає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ (54 очка). Вест Хем, у свою чергу, із 30-ма балами розташовується на 16-му рядку в турнірній таблиці.