iSport.ua,  4 липня 2020, 20:25
0
228

Лідер чемпіонату Італії не зазнав проблем у матчі з Торіно.

Туринський Ювентус розгромив в дербі Торіно в рамках 30-го туру чемпіонату Італії з рахунком 4:1.

Вже на третій хвилині Диба відкрив рахунок в матчі, а в середині тайму Хуан Куадрадо подвоїв перевагу своєї команди.

Перший тайм завершився голом з пенальті Андреа Белотті, але після перерви Ювентус забив ще двічі - Кріштіану Роналду відправив м'яч у сітку зі штрафного, а Коффі Джіджі забив у свої ворота.

Завдяки цій перемозі лідируючий в Серії А Ювентус збільшив відрив від Лаціо, що йде другим, до 7 очок, але римляни мають матч в запасі.

Ювентус - Торіно 4:1

Голи: Диба, 3, Куадрадо, 29, Роналду, 61, Джіджі, 87 (АГ) - Белотті, 45 + 6 (пен.).

Ювентус: Буффон - Куадрадо, де Лігт, Бонуччі, Данило - Бентанкур, Рабіо, Пьянич (Матюїді, 49) - Федеріко Бернардескі (Дуглас Коста, 55), Диба (Ігуаїн, 80), Роналду.

Торіно: Сірігу - де Сільвестрі (Едера, 80), Іццо, Айна (Ансальді, 84), Бремер (Джіджі, 84), Айна (Ансальді, 84) - Верді (Міллікен, 68), Лукич, Мейте, Беренгер - Белотті.

Попередження: Бонуччі, Пьянич, де Лігт, Диба - Іццо, Айна.