iSport.ua,  10 липня 2020, 00:31
0
117

Підопічні Сульшера впритул підібралися до зони Ліги чемпіонів.

Манчестер Юнайтед обіграв Астон Віллу у виїзному матчі 34-го туру чемпіонату Англії. Зустріч відбулася в Бірмінгемі і завершилася з рахунком 3:0 на користь манкуніанців.

Перший гол у матчі "червоні дияволи" забили на 28-й хвилині. Езрі Конса у штрафному майданчику збив з ніг Бруну Фернандеша, який успішно реалізував пенальті. Перед перервою перевагу МЮ подвоїв Мейсон Грінвуд.

На 58-й хвилині Поль Погба довів рахунок до розгромного. Варто відзначити, що це перший гол француза за Юнайтед у поточному сезоні.

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед 0:3
Голи: Бруну Фернандеш, 28 (пен.), Грінвуд, 45+4, Погба, 58

Астон Вілла: Рейна - Нгойо, Хаус, Мінгс, Тейлор - Ель-Газі (Девіс, 59), Дуглас Луїс (Вассіліу, 84), Макгинн (Хуріхейн, 59), Трегезе - Гріліш - Саматта (Накамба, 59).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака (Вільямс, 66), Лінделеф, Магуайр, Шоу - Погба, Матіч (Мактоміней, 66) - Грінвуд (Джеймс, 79), Бруну Фернандеш (Фред, 71), Рашфорд - Мартіаль (Ігало, 78).

Попередження: Нгойо, Накамба - Ван-Біссака, Матіч, Фред.

Перемога дозволила Манчестер Юнайтед впритул підібратися до зони Ліги чемпіонів. Відставання від Лестера, що йде четвертим, становить лише очко. Астон Вілла займає 19-ту позицію, набравши 27 балів.