Гол Зозулі врятував Альбасете від поразки у матчі Сегунди

iSport.ua,  9 липня 2020, 23:31
0
242

Українець отримав другу оцінку в команді за поєдинок проти Спортинга.

Альбасете розписав мирову з хіхонським Спортингом у домашньому матчі 39-го туру Сегунди - 1:1.

Український форвард господарів Роман Зозуля вийшов у стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Після першого тайму Альбасете мінімально програвав - 0:1. Зозуля відновив паритет, забивши на 69-й хвилині поєдинку. Футболіст головою переправив м'яч у ворота після передачі з флангу.

Відзначимо, що перший гол українець забив ще на 62-й хвилині, але взяття воріт відмінили після перегляду VAR. Портал SofaScore нагородив 30-річного нападника оцінкою 7.8 - більше отримав тільки хавбек господарів Іван Кесоєвіч (7.9).