Гармаш і Кравець забили по голу в матчі Різеспор - Кайсеріспор

iSport.ua,  9 липня 2020, 23:59
0
151

Українці обмінялися голами в чемпіонаті Туреччини.

Різеспор здобув перемогу над Кайсеріспором у матчі 31-го туру чемпіонату Туреччини. Поєдинок завершився з рахунком 3:2.

Відразу два українські футболісти відзначилися голами в цьому матчі. Так, на 86-й хвилині форвард гостей Артем Кравець впевнено реалізував пенальті і вивів свою команду вперед.

Однак радість Кайсеріспора тривала недовго. У компенсований до другого тайму час український хавбек Різеспор Денис Гармаш зрівняв ударом п'ятою. А через пару хвилин господарі забили знову - 3:2.

Варто відзначити, що в матчі брав участь ще один українець - Андрій Борячук. Форвард з'явився на полі на 80-й хвилині, проте результативними діями так і не відзначився.

Різеспор - Кайсеріспор 3:2
Голи: Саму, 11, Гармаш, 90+2, Фернандеш, 90+3 - Анжелу, 32, Кравець, 87 (пен.)

Раніше повідомлялося, що Кравець забив Бешикташу і допоміг Кайсеріспору залишити зону вильоту.