Дніпро-1 вирвав перемогу у Львова, забивши двічі в кінцівці

iSport.ua,  11 липня 2020, 21:27
0
225

Отримавши чисельну перевагу, команда Михайленка забила два голи.

Дніпро-1 здобув вольову перемогу над ПФК Львів у матчі 30-го туру чемпіонату України.

Для господарів матч розпочався невдало - вже до 19-й хвилині львів'яни вели 2:0 завдяки дублю Ренана. Правда, Супряга на 25-й хвилині гол відквитав.

Ключовим у матчі стало вилучення Сабіно на 56-й хвилині. У більшості команда Дмитра Михайленка змогла не тільки піти від поразки, але і вирвати перемогу. Спершу дубль оформив Супряга, а переможний м'яч на 86-й хвилині забив Олексій Хобленко.

Дніпро-1 збільшив відрив від Маріуполя до 7 очок, лідируючи в Групі II.

Дніпро-1 - ПФК Львів 3:2
Голи: Супряга, 25, 83, Хобленко, 86 - Ренан, 6, 19

Дніпро-1: Кліщук - Чичиков, Логінов, Лопиренок (Сваток, 46), Цуріков - Кравченко - Коркішко (Назаренко, 57), Ді Франко (Булеца, 57), Вакулко (Когут, 57) - Супряга - Хобленко (Польовий, 90 +2).

ПФК Львів: Сарнавський - Кравчук (Люлька, 71), Борзенко, Братков, Бопесу - Сабіно - Шина, Богунов (Недоля, 90), Татарка - Ренан (Клименчук, 61), Яковеллі (Феліпе, 71).

Попередження: Сабіно - Ді Франко, Лопиренок

На 56-й хвилині був видалений Рафаель Сабіно (ПФК Львів) (друге попередження).