iSport.ua,  12 липня 2020, 00:49
0
992

Українець сильним ударом вразив кут воріт Щенсни.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський забив гол у ворота Ювентуса у 32-му турі серії А.

Малиновський не потрапив до стартового складу своєї команди, але вийшов на заміну на 68-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1, а через 12 хвилин вивів Аталанту вперед.

На 81-й хвилині, отримавши передачу від Мюріеля перед штрафним, українець першим дотиком прийняв м'яч, а другим сильним ударом відправив його під штангу воріт Щенсни.

Це сьомий гол Малиновського за Аталанту в 37 матчах у всіх турнірах в дебютному сезоні за команду.

У минулому турі чемпіонату Італії Малиновський записав гольову передачу в матчі із Сампдорією, але отримав пошкодження, через що його участь у матчі з Ювентусом була під питанням.