Челсі обіграв МЮ на шляху до фіналу Кубка Англії

iSport.ua,  19 липня 2020, 22:13
0
189

Команда Лемпарда відсвяткувала впевнену перемогу в півфіналі Кубка Англії.

Челсі пробився до фіналу Кубка Англії, обігравши на Уемблі Манчестер Юнайтед із рахунком 3:1.

Перший тайм вийшов дуже обережним з боку обох команд, хоча активнішими все ж виглядали гравці Челсі, але до моментів це не приводило.

І все ж на перерву команди пішли за переваги Челсі. На 11-й компенсованій хвилині до першого тайму Аспілікуета прострілив справа у штрафний, і Жиру зовнішньою стороною стопи переправив м'яч у ворота. Де Хеа, здавалося, ловив круглого, але грубо помилився і пропустив його у ворота.

Так багато компенсованого часу було через травму Байї, який зіткнувся головою з Мартіалем і після декількох хвилин допомоги його забрали на носилках у шийному корсеті і в кисневій масці.

Тільки стартував другий тайм, як Маунт сильно пробив із дальньої дистанції, а Де Хеа знову намудрував, ловлячи снаряд, і своїми ж руками відправив його в сітку.

На 70-й хвилині рахунок став великим. Алонсо прострілив на ближню штангу, де Магуайр випередив Рюдигера і відправив м'яч у свої ворота.

У час, що залишився, Юнайтед забив гол престижу. На 85-й хвилині Марсіаль був збитий у чужому штрафному Халсоном-Одої, а Бруно Фернандеш точно виконав 11-метровий.

У фіналі Кубка Англії 1 серпня Челсі зіграє з Арсеналом, який у півфіналі вибив Манчестер Сіті.

Манчестер Юнайтед - Челсі 1:3
Голи: Бруну Фернандеш, 85 (пен.) - Жиру, 45+11, Маунт, 47, Магуайр (АГ), 74

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака (Фосу-Менса, 79), Байї (Мартіаль, 45+1), Магуайр, Лінделеф, Вільямс - Матіч, Фред (Погба, 56), Бруну Фернандеш - Деніел Джеймс (Грінвуд, 56), Рашфорд (Ігало, 78).

Челсі: Кабальєро - Рис Джеймс, Аспілікуета, Рюдігер, Зума, Алонсо - Жоржиньйо, Ковачич (Лофтус-Чик, 86) - Вілліан (Хадсон-Одої, 80), Жиру (Абрахам, 80), Маунт (Педро, 90+1).

Попередження: Погба.