МЮ не зміг обіграти Вест Хем

iSport.ua,  22 липня 2020, 22:03
0
373

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов в компенсований час другого тайму.

Манчестер Юнайтед зіграв внічию з Вест Хемом з рахунком 1:1 в матчі 37-го туру чемпіонату Англії.

Гості вийшли вперед під завісу першого тайму - за гру рукою Погба в своїй штрафній арбітр призначив пенальті, який реалізував Майкл Антоніо.

Манчестер Юнайтед відігрався на 51-й хвилині зусиллями Мейсона Грінвуда, але більше господарі забити не зуміли.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко з'явився на полі в компенсований час до другого тайму і нічим відзначитися не встиг.

Після нічиєї Манчестер Юнайтед з 63 очками вийшов на третє місце в турнірній таблиці, але у Челсі ще матч в запасі. В останньому турі команда Сульшера зіграє з Лестером, який поступається манкуніанцям одним очком. Переможець в наступному сезоні зіграє в Лізі чемпіонів.

Манчестер Юнайтед - Вест Хем 1:1

Голи: Грінвуд, 51 - Антоніо, 45 + 2 (з пенальті)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Фосу-Менса (Ван-Біссака, 46), Лінделеф, Магуайр, Вільямс - Погба, Матіч - Грінвуд, Фернандеш, Рашфорд (Ігало, 85) - Мартіаль

Вест Хем: Фабіанскі - Джонсон, Діоп, Огбонна, Крессвелл (Артур Масуаку, 75) - Соучек, Райс - Боуен (Ярмоленко, 90 + 1), Нобл, Форнальс - Антоніо (Аллі, 78)

Попередження: Фосу-Менса, Рашфорд, Фернандеш - Артур Масуаку