Ліверпуль обіграв Челсі, відправивши у ворота Кепи п'ять м'ячів

iSport.ua,  23 липня 2020, 00:15
0
470
Ліверпуль обіграв Челсі, відправивши у ворота Кепи п ять м ячів

Ліверпуль здобув яскраву перемогу над Челсі в матчі з вісьмома голами в рамках 37-го туру чемпіонату Англії.

Ліверпуль відкрив рахунок красивим голом Набі Кейта, а потім Трент Александер-Арнольд і Джорджиніо Вейналдум довели рахунок до розгромного. Перед самою перервою Олів'є Жиру забив гол і подарував Челсі надію.

На початку другого тайму Роберто Фірміно знову довів рахунок до великого, але Теммі Абрахам і Крістіан Пулішіч звели різницю м'ячів до мінімуму.

І все ж, останнє слово в цьому матчі було за Ліверпулем - Алекс Окслейд-Чемберлден встановив остаточний рахунок 5: 3.

Ліверпуль, достроково оформив чемпіонство, лідирує в турнірній таблиці АПЛ з 96 очками, а ось Челсі опустився на четверту сходинку, пропустивши вперед Манчестер Юнайтед.

В останньому турі команда Френка Лемпарда зіграє з Вулверхемптоном і в разі осічки може втратити місце в Лізі чемпіонів.

Ліверпуль - Челсі 5:3

Голи: Кейта, 23, Александер-Арнольд, 38, Вейналдум, 43, Фірміно, 54, Окслейд-Чемберлен, 85 - Жиру, 45 + 3, Абрахам, 61, Пулішіч, 73

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Кейта (Джонс, 65), Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 65) - Салах (Окслейд-Чемберлен, 78), Фірміно (Мінаміно, 87), Мане (Оригі , 88).

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Зума, Рюдігер - Джеймс, Жоржиньо, Ковачич, Алонсо (Емерсон, 88) - Вілліан (Пулішіч, 59), Маунт (Хадсон-Одоі, 59) - Жиру (Абрахам, 59).

Попередження: Гомес.