Ман Сіті вибив Реал з Ліги чемпіонів завдяки двом "привозам" Варана

iSport.ua,  7 серпня 2020, 23:55
0
763
Ман Сіті вибив Реал з Ліги чемпіонів завдяки двом  привозам  Варана

Дві помилки захисника залишили Реал без Ліги чемпіонів. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів Ман Сіті зіграє з Ліоном

Перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті наставника Реала хвилювали два питання - поразка в першому матчі в Мадриді 1:2, а також дискваліфікація капітана і лідера команди Серхіо Рамоса.

Як виявилося, проблеми створив Варан, місце якого в основі якраз не викликало сумнівів. Вже на дев'ятій хвилині Куртуа віддав передачу на Варана до кутового прапорця, а той дозволив себе обікрасти Жезусу. Бразилець швидко віддав під удар Стерлінгу, який легко відправив м'яч у порожні ворота.

Через кілька хвилин Мілітао ледь не повторив "подвиг" Варана, але його Стерлінг обікрав з порушенням правил. А незабаром і Куртуа вибив м'яч на суперника, подарувавши тому можливість для гострої атаки. Ці моменти говорять про нервозності гравців Реала на перших хвилинах, що складно було уявити.

Ближче до середини тайму Реал заспокоївся і почав створювати свої моменти. Перший момент Бензема не реалізував - з його ударом в дальній кут впорався Едерсон. А ось на 28-й хвилині Карім запустив по флангу Родріго, який фінтом обіграв Канселье, який зайняв місце на лівому фланзі оборони господарів,  і повернув навісом на Бензема. Француз в боротьбі з трьома захисника вибрав відмінну позицію і пробив у протихід голкіперу, без шансів для Едерсона.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1, що залишало Реалу шанси як мінімум на овертайм. Але ці шанси вбив той же Варан. Рафаель слабо скинув на Тібо Куртуа. До м'яча першим встиг Жезус і з гострого кута проштовхнув круглого повз голкіпера.

Власне, на цьому гра закінчилася. Реалу потрібно було забивати двічі, але гравці Ман Сіті грамотно взяли м'яч під свій контроль і довели гру до перемоги.

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів Ман Сіті зіграє з Ліоном, який сенсаційно вибив Ювентус. Гра пройде вже 15 серпня в Португалії.

Манчестер Сіті - Реал 2:1 (перший матч - 2:1)

Голи: Стерлінг, 9, Габріель Жезус, 69 - Бензема, 28

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Фернандіньо, Емерік Ляпорт, Канселу - де Брюйне, Родрі (Отаменді, 89), Гюндоган - Стерлінг (Д. Сілва, 81), Фоден (Б. Сілва, 67), Габріель Жезус

Реал: Куртуа - Карвахаль (Васкес, 83), Варан, Мілітан, Менді - Модріч (Вальверде, 83), Каземіро, Кроос - Родріго (Асенсіо, 61), Бензема, Азар (Йович, 83)

Попередження: Модріч