ПСЖ не помітив Лейпциг і став першим фіналістом Ліги чемпіонів

iSport.ua,  19 серпня 2020, 06:04
0
426

Французький клуб вперше в своїй історії вийшов у фінал ЛЧ.

ПСЖ завдав великої поразки РБ Лейпцигу у півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Гра в Лісабоні завершилася з рахунком 3:0 на користь французької команди.

Команди почали зустріч без розвідки. Краще м'яч тримався у Лейпцига, але куди гострішими були гравці ПСЖ. Уже в першій атаці французів Мбаппе віддав на Неймара, який зблизився з воротарем і пробив в штангу.

Через кілька хвилин Мбаппе відправив м'яч у ворота, але перед цим Неймару м'яч потрапив в руку, тому арбітр гол скасував.

А на 13-й хвилині гол таки був забитий. При подачі зі штрафного Ді Марії Маркіньос ідеально відірвався від захисників і точним ударом головою пробив без шансів для воротаря.

Лейпциг відповів гольовою атакою в середині тайму: Лаймер втік по правому краю і покотив під удар Поульсену, але Юссуф промазав з шести метрів.

Далі гра заспокоїлася до кінцівки, яку виграв ПСЖ. Спершу Неймар зі штрафного замість навісу вирішив пробити з дальньої дистанції і потрапив в штангу, а далі голкіпер Гулачі помилився, віддавши передачу на Паредеса, Леандро повернув сферу в центр штрафного майданчика, де Неймар п'ятою переправив м'яч на Ді Марію, який відправив м'яч повз воротаря.

Якщо після першого тайму у Лейпцига ще залишалися надії відігратися, то їх поховав на 60-й хвилині Бернат, який замкнув асист Ді Марії, у якого в цьому матчі гол і дві результативні передачі.

Фактично на цьому гра закінчилася. Могли французи забивати четвертий, але то Мбаппе проб'є повз, то Гулачі виручить, то Неймар впаде під час контратаки два в один.

Як результат, впевнена перемога ПСЖ за рахунком і по грі. Французький клуб вперше в своїй історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів, де зіграє з переможцем пари Баварія - Ліон.

РБ Лейпциг - ПСЖ 0:3