RU
 

Ліга Європи: визначилися всі пари другого кваліфікаційного раунду

iSport.ua,  31 серпня 2020, 14:25
0
379
Ліга Європи: визначилися всі пари другого кваліфікаційного раунду

Стали відомі всі суперники другого відбіркового туру Ліги Європи.

 
У понеділок, 31 серпня, в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування другого раунду кваліфікації Ліги Європи сезону-2020/21.
 
У церемонії взяли участь 94 клуби, які поборються за вихід в третій відбірковий тур.
 
За результатами жеребкування визначилися пари суперників, які зіграють в другому турі:
 
Хаммарбю (SWE) - Лех (POL)
Маккабі Хайфа (ISR) або Железнічар (BIH) - Кайрат (KAZ)
Б-36 (FRO) - ТНС (WAL)
Бачка-Топола (SRB) - ФКСБ (ROU)
Прогрес (LUX) - Віллем II (NED)
Сфинтул Георге (MDA) - Партизан (SRB)
Локомотив Пловдив (BUL) - Тоттенхем (ENG)
Гонвед (HUN) - Мальме (SWE)
Лінкольн Ред Імпс (GIB) - Рейнджерс (SCO)
Ренова (MKD) - Хайдук (CRO)
Дунайська Стреда (SVK) - Яблуниця (CZE)
Шемрок Роверс (IRL) - Мілан (ITA)
Кайсар (KAZ) - АПОЕЛ (CYP)
Локомотиви (GEO) - Динамо Москва (RUS)
Колрейн (NIR) - Мазервелл (SCO)
Теута (ALB) - Гранада (ESP)
Вікінг (NOR) - Абердін (SCO)
ЦСКА Софія (BUL) - БАТЕ (BLR)
Лячі (ALB) - Хапоель Беер-Шева (ISR)
Вентспілс (LVA) - Русенборг (NOR)
Серветт (SUI) - Реймс (FRA)
Олімпія Любляна (SVN) - Зрінськи (BIH)
Пяст (POL) - Хартберг (AUT)
Хіберніанс (MLT) - Фехервар (HUN)
Нимме (EST) або Мура (SVN) - Орхус (DEN)
Нефтчі (AZE) - Галатасарай (TUR)
Гетеборг (SWE) - Копенгаген (DEN)
ОФІ (GRE) - Аполлон Лімасол (CYP)
Бала Таун (WAL) - Стандард (BEL)
Ботошань (ROU) - Шкендія (MKD)
Аріс (GRE) - Колос (UKR)
Рітеряй (LTU) - Слован Ліберец (CZE)
Борац (BIH) - Ріу Аве (POR)
Кукес (ALB) - Вольфсбург (GER)
Осієк (CRO) - Базель (SUI)
Буді-Глимт (NOR) - Жальгіріс Вільнюс (LTU)
 
шлях чемпіонів
 
Інтер Ескальдес (AND) - Дандолк (IRL)
КуПС (FIN) - Слован Братислава (SVK)
Лінфілд (NIR) - Флоріана (MLT)
Рига (LVA) - Тре Фіорі (SMR)
Юргорден (SWE) - Європа (GIB)
Флора (EST) - КР Рейк'явік (ISL)
Сілекс (MKD) - Дріта (KOS)
Астана (KAZ) - Будучность Подгоріца (MNE)
Арарат-Вірменія (ARM) - Тола (LUX)
Коннас-Кі (WAL) - Динамо Тбілісі (GEO)
 
Матчі другого туру кваліфікації пройдуть 17 вересня. Якщо буде потрібно, буде проводитися додатковий час і серія пенальті.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua
Читати коментарі