Кубок Ліги: Ліверпуль забив сім голів супернику, Ман Сіті обмежився двома

iSport.ua,  24 вересня 2020, 23:50
0
345

Ліверпуль і Ман Сіті пробилися до наступного раунду турніру.

Ліверпуль, Манчестер Сіті і Астон Вілла впевнено виграли свої матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги.

Чинний володар трофею Ман Сіті на своєму полі переміг Борнмут 2:1. У першому таймі на гол Ліам Ділап на 18-й хвилині, Астон Вілла відповіла голом Сема Сарріджа на 22-й хвилині. Перемогу Манчестер Сіті приніс Філіп Фоден голом на 75-й хвилині.

Ліверпуль у гостях розгромив Лінкольн Сіті з рахунком 7:2.

У першому таймі червоні забили чотири рази: відзначилися Джердан Шакірі, Такумі Мінаміно, а потім протягом 4 хвилин дубль оформив Кертіс Джонс. У другому таймі розгром продовжили Мінаміно, Марко Груіч і Дивок Орігі. Господарі відповіли голами Тайо Едуна і Льюїс Монтсма.

Астон Вілла розгромила Брістоль Сіті 3:0. Відзначилися Анвар Ель-Газі, Бертран Траоре і Оллі Уоткінс.