iSport.ua,  27 вересня 2020, 19:04
0
251

"Гірники" виявилися сильнішими в дербі.

В рамках четвертого туру чемпіонату України донецький Шахтар виявився сильнішим від Олімпіка в дербі (2:0).

У першому таймі підопічні Луїша Каштру мали кілька гольових моментів, щоб відкрити рахунок в поєдинку. Однак кіпер "олімпійців" Артем Кичак залишив ворота в недоторканності.

На 41-й хвилині "гірники" отримали право на пенальті, проте Алан Патрік не зумів переграти голкіпера суперника.

У другому таймі Шахтар продовжував тиснути, що призвело до двох швидких голів. На 64-й Коваленко замкнув простріл, а на 66-й Мораес впевнено вразив ворота Олімпіка з флангу штрафного майданчика.

Таким чином, "гірники" піднялися на третє місце, маючи в активі вісім очок. Що стосується Олімпіка, то клуб йде на сьомому місці з шістьма балами.

Шахтар - Олімпік 2:0

Голи: Коваленко, 64, Мораес, 66

Шахтар: П’ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Корнієнко - Майкон, Алан Патрік - Марлос (Тете, 90), Коваленко (Маркос Антоніо, 76), Тайсон - Мораес (Фернандо, 81).

Олімпік: Кичак - Зотько, Цимбалюк, Снурніцин - Пасіч (Ксьонз, 80), Бабенко, Політило (Завійський, 90), Лебеденко - Беніто (Альваренга, 79), Шахаб (Каргбо, 73), Тейшейра (Чогадзе, 73).

Попередження: Мораес, Матвієнко, Маркос Антоніо - Снурніцин, Бабенко.