Реал здобув мінімальну перемогу над Вальядолідом

iSport.ua,  1 жовтня 2020, 00:54
0
131

Мадридська команда Реал здобула мінімальну перемогу над суперником завдяки голу Вінісіуса.

Реал приймав Вальядолід в рамках 4-го туру чемпіонату Іспанії.

Із перших же хвилин команда Зідана заволоділа ініціативою, намагаючись забити швидкий гол, чого так і не вийшло зробити, завдяки хорошій роботі Хіменеса.

У Реала було кілька небезпечних моментів у першій половині матчу, але реалізувати їх так і не вийшло. Вже у другому таймі "вершкові" знову заволоділи м'ячем, але незабаром моменти з'явилися у суперника, однак, в голи вони так і не перетворилися. На 65-й хвилині зустрічі через плутанину між захисниками м'яч потрапив до Вінісіуса, а бразилець пробив повз Хіменеса - 1:0. Відстрілятися господарі так і не встигли, віддавши три очки чинному чемпіону Іспанії.

У наступному турі Реал чекає матч проти Леванте, а Вальядолід зіграє з Ейбаром.

Реал - Вальядолід 1: 0

Гол: Вінісіус, 65

Реал: Куртуа - Одріосола (Карвахаль, 57), Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Вальверде - Іско (Асенсио, 57) - Йович (Вінісіус, 58), Бензема (Майораля, 87)

Вальядолід: Хіменес - Ервіас, Гонсалес, Санчес, Карнеро - Мічел (Ель ЯМІК, 87), Феде (Мараньяо, 64) - Плано, Орельяна (Кіке, 63), В. Рубіо (Гвардіола, 74) - Вайссман (Вілья, 74 )

Попередження: Каземіро, Марсело - Гонсалес