Вест Хем без Ярмоленка розгромив майбутнього суперника Зорі

iSport.ua,  4 жовтня 2020, 15:59
0
272

"Молотобойці" здобули розгромну виїзну перемогу.

Вест Хем обіграв Лестер в матчі четвертого туру чемпіонату Англії. Поєдинок відбувся в Лестері і завершився з рахунком 3:0 на користь гостей.

Рахунок в матчі відкрив нападаючий "молотобійців" Майкл Антоніо, який забив на 14-й хвилині. Через 20 хвилин Пабло Форналс подвоїв перевагу гостей.

В кінці другого тайму гості довели рахунок до розгромного - Джаррод Боуєн замкнув передачу передачу Форналса, відправивши м'яч у нижній кут воріт.

Український півзахисник "молотобійців" Андрій Ярмоленко провів весь матч на лаві запасних.

Лестер - Вест Хем 0:3

Голи: 0:1 - 14 Антоніо, 0:2 - 34 Форналс, 0:3 - 83 Боуєн.

Лестер: Шмейхель, Еванс, Джастін, Кастаньо, Сеюнджю, Тілеманс, Амарт'я (Ундер, 55), Менді, Барнс, Перес (Іхеаначо, 64), Варди.

Вест Хем: Фабіаньскі, Бальбуени, Цоуфал, Крессуелл, Артур Масуаку, Форнальс, Райс, Боуен (Нобл, 88), Соучек, Огбонна, Антоніо (Аллер, 88).

Нагадаємо, що Лестер - один із суперників луганської Зорі в груповому раунді Ліги Європи. Перший матч між командами відбудеться 22 жовтня.