Баварія і Герта влаштували трилер на Альянц-Арені

iSport.ua,  4 жовтня 2020, 22:08
0
616

Покер Роберта Левандовські врятував мюнхенців від чергового приниження в матчі третього туру чемпіонату Німеччини.

Баварія насилу обіграла Герту в матчі третього туру чемпіонату Німеччини. Поєдинок пройшов на Альянц-Арені і завершився з рахунком 4:3.

Мюнхенці забили першими - Роберт Левандовські підставив ногу і переправив м'яч у нижній лівий кут воріт. На початку другого тайму польський форвард оформив дубль. Герта відіграла два м'ячі зусиллями Джона Кордоби і Матеуса Куньї.

На 85-й хвилині Левандовскі оформив хет-трик. Берлінців це не злякало - вони великими силами пішли вперед і знову відновили паритет.

Баварія була за крок від другої за два матчі втрати очок, проте точний удар Левандовські з пенальті допоміг команді здобути домашню перемогу.

Баварія - Герта 4:3

Голи: Левандовські, 40, 51, 85, 90 + 2 - Кордоба, 60, Кунья, 71, Нганкам, 88

Баварія: Нойер - Річардс (Павар, 65), Боатенг, Алаба, Ернандес (Мусіала, 65) - Кіммі (Толіссо, 65), Мюллер, Горетцка - Гнабрі (Мартінес, 90 + 5), Левандовські, Девіс (Зюле, 89)

Герта: Шволов - Зеефейк (Пьонтек, 68),  Бойата, Штарк, Пекарік - Даріда, Тузара - Лукебакіо (Нганкам, 88), Кунья, Міттельштадт - Кордоба

Попередження: Ернандес, Гнабрі, Левандовські - Кордоба, Пьонтек, Міттельштадт

Нагадаємо, що в минулому турі Баварія розгромно поступилася Хоффенхайму - 1:4.