iSport.ua,  8 жовтня 2020, 23:58
0
142
Північна Македонія розіграє з Грузією путівку  на Євро-2020

Північна Македонія може потрапити до фінальної частини Євро-2020. На своєму полі команда обіграла Косово

Сьогодні, 8 жовтня, відбулися матчі півфіналу плей-офф кваліфікації на Євро-2020, в рамках яких Північна Македонія на своєму полі обіграла Косово з рахунком 2:1.

Господарі відкрили рахунок на 16-й хвилині зустрічі завдяки автоголу дубів, проте гості швидко відновили паритет зусиллями Хадергеная. Втім, і рахунок 1:1 протримався всього кілька хвилин - Велкоські забив гол і вивів Північну Македонію вперед.

До кінця зустрічі обидві команди мали всі шанси вразити ворота одна одної, але так і не зуміли це зробити. Таким чином, Північна Македонія вийшла у фінал плей-офф, де позмагаються з Грузією за путівку в групу з Україною на Євро-2020.

Північна Македонія - Косово 2:1

Голи: Кололі, 16 (автогол), Велкоські, 33 - Хадерджонай, 29.

Північна Македонія: Димитровські, Велкоські, Мусліу, Бейтулаі (Рістевскі, 51), Рістовські (Костадінов, 88), Ніколов, Адемі (Спіровскі, 80), Барді, Аліоскі, Несторівські (Трайковскі, 88), Пандєв (Трічковскі, 80).

Косово: Муріч, Аліті, Дрешевіч, Войвода (Жегрова, 64), Хадерджонай, Беріша, Кололі, Целіна (Кастраті, 75), Шаля (Пакярада, 87), Зенелі, Нухіу (Рашані, 46).

Попередження: Бейтулаі (14), Несторівські (37), Адемі (38), Аліоскі (56), Рістовські (73), Рашані (84), Димитровські (90).