Шлях В: Північна Ірландія зіграє в фіналі плей-офф Євро-2020 зі Словаччиною

iSport.ua,  9 жовтня 2020, 00:44
0
123

Команди поборються за путівку на Євро-2020 в групі Е, де грають Польща, Іспанія і Швеція.

У рамках півфіналу плей-офф відбору на Євро-2020 збірна Північної Ірландії обіграла Боснію і Герцеговину, а національна команда Словаччини вирвала перемогу у Ірландії. У цих поєдинках обидва переможці визначилися в серії пенальті.

Відзначимо, що переможець пари Північна Ірландія - Словаччина потрапить в групу Е, де зіграє з Польщею, Іспанією і Швецією.

Боснія і Герцеговина відкрила рахунок в матчі на 13-й хвилині і до початку другого тайму утримувала лідерство, однак точний удар Макгінна відновив паритет. У підсумку команди зіграли два екстра-тайми, але голів так і не забили.

А ось в серії пенальті господарям поля не пощастило - спочатку Хайрадіновіч не забив з "точки", потім Вішча. І навіть промах Севілла не врятував Боснію і Герцеговину від поразки.

Боснія і Герцеговина - Північна Ірландія 1:1 (3:4 по пен.)

Голи: Круніч, 13 - Макгинн, 53

Боснія і Герцеговина: Шехіч, Ахмедходжіч, Ціпетіч, Санічанін, Сеад Колашинаць (Хайрадіновіч, 118), Пьяніч, Хаджіахметовіч (Гояк, 83), Круніч (Хотіч, 88), Цімірот (Лончар, 105), Вішча, Джеко.

Північна Ірландія: Пікок-Фаррелл, Льюїс, Кеткарт, Еванс, Даллас, Девіс, Макнейр (Томпсон, 90; Бойс, 120), Севілл, Еванс (Уайт, 73), Макгинн (Джонс, 82; Уошингтон, 120), Мадженніс ( Лаферті, 90).

Попередження: Хаджіахметовіч, Сеад Колашинаць, Пьяніч - Девіс.

Поєдинок Словаччини та Ірландії не порадував глядачів голами - за 90 хвилин основного часу і 30 хвилин додаткового команди так і не вразили ворота одна одної. У серії пенальті господарі були набагато точнішими - 4:2.

Словаччина - Ірландія 0:0 (4:2 - по пен.)

Словаччина: Родак, Вавро (Дьомбер, 112), Пекарік, Мазань, Вальєнте, Руснак (Мак, 86), Гамшик, Мігалік (Гараслін, 74), Куцка (Грегуш, 86), Дуда (Боженік, 107), Грошовскі.

Ірландія: Рендолф, Стівенс, Іган, Доерті, Даффі, Маккарті (Браун, 60), Хуріхейн, Макклейн (Брейді, 60), Хендрік, Робінсон (О`Дода, 100), Макголдрік (Лонг, 112).

Попередження: Дуда, Гамшик - Хуріхейн, Макклейн, Даффі.