Ліверпуль і Евертон не виявили переможця в дербі

iSport.ua,  17 жовтня 2020, 16:30
0
150

Переможний гол Хендерсона на 92-й хвилині скасував VAR.

Мерсисайдськє дербі між Ліверпулем і Евертоном Гудісон Парк в рамках п'ятого туру чемпіонату Англії завершилося внічию 2:2.

Ліверпуль швидко відкрив рахунок - вже на 3-й хвилині відзначився Садіо Мане, але Евертон відігрався на 19-й хвилині завдяки голу Майкла Кіна.

На 72-й хвилині Мохамед Салах знову вивів червоних вперед, але пройшло 9 хвилин і Домінік Калверт-Льюін вдруге в матчі зрівняв рахунок.

У компенсований час Джордан Хендерсон міг принесли Ліверпулю перемогу, коли вразив ворота господарів, але після перегляду повтору суддя гол не зарахував через офсайд.

Евертон залишився лідером АПЛ з 13 очками в активі тоді як Ліверпуль займає друге місце в таблиці з 10 очками.