Саутгемптон завдав Евертону першої поразки в сезоні АПЛ

iSport.ua,  25 жовтня 2020, 18:23
0
135

У складі переможців голами відзначилися Джеймс Уорд-Проуз і Че Адамс.

Саутгемптон обіграв Евертон в матчі шостого туру чемпіонату Англії. Поєдинок пройшов у неділю, 25 жовтня, і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

"Святі" відкрили рахунок на 27-й хвилині зусиллями Джеймса Уорд-Проуз. На 35-й хвилині Че Адамс подвоїв перевагу Саутгемптона.

В середині другого тайму гості залишилися в меншості - червону картку отримав захисник "ірисок" Люка Дінь.

Саутгемптон - Евертон 2:0
Голи: Уорд-Проуз, 27, Адамс 35

Саутгемптон: Маккарті - Вестергор, Бертран, Беднарек, Уокер-Пітерс - Армстронг (Діалло, 86), Уорд-Проуз, Редмонд, Ромеу, Адамс (Нлундулу, 89) - Інгз.

Евертон: Пікфорд - Міна, Кін, Дінь, Годфрі - Дукур (Гордон, 58), Аллан, Івобі (Бернард, 46) - Сігурдссон (Делфі, 58), Хамес, Калверт-Льюин.

Попередження: Уокер-Пітерс - Бернард, Калверт-Льюї

Це перша поразка Евертона в АПЛ. При цьому команда продовжує займати перше місце в турнірній таблиці (13 очок). Саутгемптон набрав десять балів і розташовується на п'ятій позиції.