iSport.ua,  25 жовтня 2020, 16:01
0
29

Команди обмінялися швидкими голами.

У матчі сьомого туру чемпіонату України Інгулець вдома зіграв внічию з Маріуполем (1:1).

Команди забили по голу вже в перші десять хвилин. Спочатку кіровоградський клуб вийшов вперед завдяки голу Балана на шостій хвилині, а вже через кілька миттєвостей підопічні Остапа Маркевича зрівняли рахунок

Колективи обмінювалися небезпечними моментами, але так і не змогли більше вразити ворота суперника, завершивши поєдинок внічию - 1:1.

Інгулець - Маріуполь 1:1

Голи: Балан, 6 - Бондаренко, 8

Інгулець: Шуст - Балан, Ковальов, Лупашко, Семенко, Квасний - Янаков (Білоцерківець, 80), Бартуловіч (Литвяк, 80), Запорожець, Козак (Коваленко, 76) - Мкомола (Плохотнюк, 71).

Маріуполь: Гальчук - Кирюханцев, Чоботенко, Биков, Стасюк - Чех - Мишнєв, Бондаренко, Танковскій (Кулієв, 86), Горбунов (Очеретько, 63) - Сікан (Кулаков, 66).

Попередження: Козак, Бартулович, Лупашко, Квасний - Биков, Очеретько, Кулаков