Колос і Минай в результативному матчі зіграли внічию

iSport.ua,  25 жовтня 2020, 19:01
0
116

Команди порадували яскравим футболом.

В рамках сьомого туру Колос вдома зіграв внічию з дебютантом чемпіонату України Минаєм (2:2).

Рахунок в матчі відкрив гравець гостей Анатолій Нурієв, який точно реалізував пенальті. Однак уже через дві хвилини радість підопічних Василя Кобіна припинилася, адже Мілько зрівняв рахунок в матчі.

У другому таймі команди знову обмінялися голами: спочатку Шиндер вивів вперед Минай, але вже через хвилину Данфі знову зрівняв рахунок.

У турнірній таблиці Колос займає п'яте місце з 12 очками, а Минай йде на 12 позиції з п'ятьма очками, маючи одну гру в запасі.

Колос - Минай 2:2

Голи: Мілько, 19, Данфі, 63 - Нурієв, 17 (з пенальті), Шиндер, 62

Колос: Кучерук - Гавриш, Максименко (Ільїн, 46), Чорноморець - Кравченко, Мілько, Богданов (Задоя, 79), Ємець - Костишин (Данфі, 46), Смирний (Ісаєнко, 59) - Лисенко (Селезньов, 59)

Минай: Каніболоцький - Меліченко, Матіч (Лопиренок, 64), Саків - Маембе, Нурієв, Сніжко (Голодюк, 64), Книш (Кожанов, 76) - Ткачук - Піняшко (Маткобожик, 81), Шиндер (Ахмедзаде, 81)

Попередження: Лисенко, Мілько, Ільїн, Селезньов, Кравченко - Матіч, Книш, Шиндер, Маембе, Нурієв