iSport.ua,  27 жовтня 2020, 19:29
0
475

Підопічні Наталії Зінченко зберігають шанси на вихід на чемпіонат Європи.

Жіноча збірна України в Афінах на стадіоні Апостолос Ніколаїдіс розправилася з національною командою Греції (4:0) в рамках кваліфікації на Євро-2022.

У першому таймі підопічні Наталії Зінченко відправили два м'ячі у ворота суперниць. Спочатку голом на п'ятій хвилині відзначилася Панцулая, а вже в середині тайму Кравець збільшила перевагу "жовто-синіх".

У другій сорокап'ятихвилинці збірна України також відзначилася двома голами. Кравець на 55-й хвилині оформила дубль, а під кінець тайму Куніна встановила остаточний рахунок зустрічі - 4:0.

Таким чином, Україна продовжує займати третє місце в турнірній таблиці, маючи 12 очок. На один бал "жовто-сині" відстають від Ірландії, яку мінімально обіграли в минулому матчі.

Греція - Україна - 0:4

Голи: Панцулая, 5, Кравець, 29, 55, Куніна, 82

Греція: Папаконстантіну - Митку, Сидіра (Нефру, 75), Гацу, Патерна - Какабукі (Морайту, 64), Страдзалі - Хамаліду (Саррі, 75), Зерва (Піціу, 64), Спірідоніду - Марку (Пуліу, 33).

Україна: Саніна - Петрик (Подільська, 74), Філенко (Анастасія Вороніна, 80), Калініна (Малахова, 46), Козлова (Христюк, 80) - Куніна, Панцулая, Люб. Шматко - Андрущак (Ганна Вороніна, 62), Хіміч, Кравець.

Попередження: Гацу, 28, Митків, 85